gorzów wartownia dach

i

Autor: SG Dzięki zadaszeniu opady nie przeszkodzą w koncertach.

Nawet jak będzie padał deszcz, gorzowska Wartownia grać będzie dalej!

2022-06-23 13:22

Druga edycja wakacyjnego muzycznego miasteczka rusza w piątek (24.06). W sumie potrwa do końca wakacji w weekendy. Są pewne nowości jak np. dźwiękochłonne zbiorniki z wodą, o których jakiś czas temu informowaliśmy.

Gorzowianie, młodzi i starsi, czekają na te wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Zaplanowano kilkadziesiąt koncertów z udziałem dj'ów- gwiazd, do tego stand upy i warsztaty. W tym roku jest nowość, bo Wartownia została zadaszona. Gdy padało, trzeba było przerywać imprezę.

- Bardzo brakowało nam w tamtym roku dachu, ponieważ parę imprez się nie odbyło z powodu deszczu. Teraz ten dach już jest, ładne sceniczne zadaszenie, więc nie stracimy tego plenerowego klimatu. Do tego pojawią się światła sceniczne, by wszystko nabrało koloru - wyjaśnia DJ Pitchreacer, współorganizator Wartowni.

gorzów wartownia zbiorniki

i

Autor: SG Wodne zbiorniki wytłumią dźwięki.

Wszystko jest już prawie zapięte na ostatni guzik. Od ulicy Wał Okrężny pojawiły się ogromne zbiorniki tysiąc litrowe. Stworzą one barierę dźwiękochłonną. Mieszkańcy dwóch pobliskich kamienic, przypomnijmy, skarżyli się na hałas.

Muzyczne szaleństwo rusza już w piątkowy wieczór (24.06) o godz. 19. Na początek gorzowski skład Miqro-Milkwish-Pesos. W sobotę (25.06) zagra gwiazda DJ Tonka. Wstęp wolny. Szczegóły na facebooku Wartownia.

Szybkie pytania - Cleo

Typowe teksty każdego ojca. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Dopóki mieszkasz w moim domu...