GWIAZDY

Szczere wyznanie polskiej aktorki. Leczy się terapeutycznie. Zdradziła powody

2024-05-22 12:01

Magdalena Popławska przez ostatni czas zmagała się z chorobą terapeutyczną, którą musiała zwalczać dzięki pomocy specjalistów. Polska aktorka otwarcie wspomina o swoich problemach, ale także o tym, co działo się w jej rodzinie.

Popławska miała trudne dzieciństwo, które mocno wpłynęło na jej dorosłe życie. Wszystko zaczęło się od jej ojca, który miał problemy z samym sobą. "Nasz tata nie dał sobie pomóc... To, co się z nim działo, to była rodzinna tajemnica. Jej ukrywanie sprawiło, że przez lata tkwiłyśmy w toksycznej obłudzie" – powiedziała na łamach "Vivy!".

Aktorka otwarcie przyznaje, że nie radziła sobie z ciężką przeszłością, która wyrządziła jej wiele szkód. Co spowodowało, że teraz jest inaczej? "Na szczęście można poszukać sposobów, by z tego wyjść. (...) Doświadczyłam tego, że dzięki lekom i pracy nad sobą moje życie zmieniło jakość. Nie chodzi o to, że przestałam widzieć zło świata. Zdarza mi się płakać z powodu tego, jaki on jest. Ale łatwiej mi zaakceptować to, co trudne, niedoskonałe i nie czuć się winną" – wyznała w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Magdalena Popławska nie kryje się z tym, że chodzi do terapeuty. "Otwarcie mówię, że jestem na lekach - bo jestem - i chodzę do psychiatry, bo chcę sobie pomóc" - powiedziała "Vivie!".

Specjalista bardzo jej pomógł. Aktorka zrozumiała wiele rzeczy. "Zrozumieć przeszłość to jedno, ale wydostać się z tych obciążeń - to drugie. Wiem, że bez pomocy nie dałabym rady" - stwierdziła w rozmowie z "Vivą!". "Mam 44 lata i chcę nareszcie poczuć lekkość bytu. Chcę być łatwiejsza dla siebie, wyrozumiała" - podkreśliła w "Twoim Stylu".

Rozmowa z Justyną Sieniawską, aktorką

Te aktorki zapamiętamy na długo! Quiz o najbardziej charakterystycznych rolach kobiecych w polskim filmie i serialach!

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał tytułową "Sarę" w filmie Macieja Ślesickiego?