gorzów policja święta

i

Autor: materiały Lubuska Policja Intensywne kontrole trwały cztery dni.

Świąteczny weekend na lubuskich drogach był bezpieczny. Są ranni!

2020-12-28 17:36

Podczas czterech dni lubuscy policjanci kontrolowali newralgiczne rejony miast i trasy najbardziej obciążone. Pandemia nieco wyhamowała wyjazdy do bliskich, ale nie obyło się bez zdarzeń. Jak przebiegały działania?

Groźnych, śmiertelnych wypadków, na szczęście, w Lubuskiem nie odnotowano. Niestety w czasie od Wigilii (24.12) do niedzieli (27.12) miało miejsce pięć zdarzeń, za kierownicą usiadło 30 osób pod wpływem alkoholu.

Mimo, że epidemia koronawirusa zatrzymała niektórych mieszkańców w domach to działo się na drogach. W pięciu wypadkach poszkodowanych zostało pięć osób, które odniosły poważniejsze obrażenia. To lepszy bilans niż rok temu w analogicznym okresie. Wtedy zginęła jedna osoba, 11 trafiło do lubuskich szpitali.

W ciągu czterech dni mundurowi zatrzymali 30 kierowców "na podwójnym gazie" . Stracili oni prawa jazdy i za swoje niebezpieczne zachowania odpowiedzą przed sądem.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: