sulęcin dragi kuchenka 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Marihuanę oraz amfetaminę znaleziono w domu i w aucie.

Sulęcin: Narkotyki w aucie, w bieliźnie i w kuchence. Trzy osoby z zarzutami

2022-03-23 16:15

Sprawa miała swój początek w piątek (18.03) na ulicach Sulęcina. Najpierw była kontrola drogowa, a następnie przeszukanie mieszkania. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia. Nie spodziewali się, że przejażdżka zakończy się w ten sposób.

Uwagę sulęcińskich policjantów zwróciło osobowe bmw, którego kierowca „szarżował”na ulicy. Postanowili zatrzymać go do kontroli. W środku była czwórka młodych ludzi, dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Zachowywali się bardzo nerwowo.

24-letni kierowca został przebadany i test wykazał, że był po zażyciu amfetaminy. Mundurowi przeszukali pojazd i osoby. W torebce pasażerki znaleziono woreczki strunowe ze śladowymi ilościami białego proszku i suszu. Jednak u jej kolegi w bieliźnie odkryto większe ilości - amfetaminy i marihuany.

sulęcin dragi kuchenka 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Ujęto dwóch mężczyzn i młodą kobietę.

Policjanci sprawdzili także mieszkania zatrzymanych. W domu 24-latka ujawnili marihuanę i tabletki ecstasy, które schowane były w... kuchence.

Kierowca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Tak samo pasażer pojazdu. Z kolei kobieta, młoda – odpowiadać będzie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Strażacy walczą z pożarami traw

Quiz o wiosennych kwiatach. Zestaw arcytrudnych pytań, z którymi nie masz szans

Pytanie 1 z 10
Na rozgrzewkę coś łatwego. Pora wrócić do szkoły. W popularnej piosence o witaniu wiosny, zanim chochoły spadły z róż, pierwszy obudził się?