poscig Strzelce

i

Autor: foto. lubuska policja

Strzelce Krajeńskie: Pod wpływem narkotykow, bez prawka, skończył na płocie

2020-10-19 13:37

Pościg zakończył na ogrodzeniu​. Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 28- latka, który uciekał przed policyjnym radiowozem, bo jak się okazało był pod wpływem narkotyków i nie posiadał prawa jazdy.

Auto zjeżdżało na lewy pas, po chwili jechało całą szerokością drogi. Policjanci chcieli zatrzymać kierowcę, ale ten zaczął uciekać w kierunku Dobiegniewa. Pościg zakończył się kilka kilometrów dalej, na ogrodzeniu, w które wjechało ścigane auto. Okazało się, że jechało nim dwóch mężczyzn: 28-letni kierowca i sześć lat starszy pasażer. Mężczyźni zostali obezwładnieni i zatrzymani. Kierowca znajdował się pod działaniem narkotyków i nie miał uprawnień. Policjanci zabezpieczyli również środki odurzające w samochodzie i w mieszkaniu pasażera.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty - pasażer posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia, a kierowca niezatrzymania się do policyjnej kontroli, jazdy pod wpływem narkotyków i kierowania bez uprawnień. Te czyny zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Finał pościgu na ogrodzeniu, uciekinier po narkotykach