Kibicowanie

i

Autor: fot. Canva/View Apart

SPORT

Strefa kibica w Sulęcinie. Tu można będzie obejrzeć mecze na Euro 2024

2024-06-12 14:10

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się coraz większymi krokami. Kibice doskonale wiedzą, że nic tak nie podkręca emocji jak wspólne dopingowanie swojej drużyny. Dlatego też w wielu lubuskich miastach powstaną specjalne strefy kibica, w których każdy chętny będzie mógł oglądnąć zmagania polskiej reprezentacji. Strefa działać będzie także w Sulęcinie.

Wspólne kibicowanie w Sulęcinie

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie zapraszają na wspólne kibicowanie do oficjalnej Strefy Kibica. Znajdzie się ona "pod Lipą" na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Będzie tam można oglądnąć nie tylko wszystkie mecze polskiej reprezentacji, ale także najważniejsze mecze fazy pucharowej.

Jak informują organizatorzy: w przypadku złej pogody strefa zorganizowana zostanie w sali widowiskowej SOK.

Euro 2024. Te mecze możesz zobaczyć w sulęcińskiej strefie kibica

Polacy swój pierwszy mecz na Euro rozegrają w niedzielę, 16 czerwca. Wtedy też, o godzinie 15:00, zmierzą się z Holandią. Następnie, 21 czerwca powalczą z Austrią (godz. 18:00), a 25 czerwca spróbują pokonać Holandię (chociaż łatwo nie będzie!).

Wstęp do Strefy Kibica jest darmowy — warto zabrać szaliki i dobry humor!

Zobacz też: Piękniejsza strona Euro. Oto polskie WAGs

Sport w PRL-u. Pamiętasz te sukcesy polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Irena Szewińska to zdecydowanie najlepszy polski sportowiec w okresie PRL-u. Ile zdobyła medali na Igrzyskach Olimpijskich?
To tu sprawdzasz wyniki Igi Świątek i Euro 2024. Odwiedziliśmy Flashscore