stilon syrena

i

Autor: coola

Stilon ponownie trenuje

2022-01-12 13:25

Na razie na sztucznej nawierzchni ale już trenują​. Lider lubuskiej 4 ligi Stilon Gorzów po miesięcznej przerwie wznowił treningi.

Zmian na razie niewiele choć na treningu pojawiło się kilku zawodników , którzy są testowani ale czy zasila szeregi niebiesko białych na razie nie wiadomo. W klubie nikt już nie ukrywa , że celem zespołu jest awans do III ligi ale trudno się dziwić skoro Stilon ma już 11 punktów przewagi nad drugim Dębem Przybyszów.

Nie ma co ukrywać gramy po to, żeby na koniec sezonu zostać na tym pierwszym miejscu, mamy dużą przewagę i myślimy już o wzmocnieniach pod katem III ligi. Mówi Karol Gliwiński trener Stilonu Gorzów.

Stilon ma też już zaplanowane przedsezonowe sparingi. Pierwszy test-mecz 22 stycznia z Gavią Choszczno, później na rozkładzie m. in. Świt Skolwin, Lubuszanin Drezdenko, Spójnia Ośno Lubuskie i trzecioligowi Błękitni Stargard. O wszystkich zmianach w kadrze gorzowskiego klubu będziemy informować na bieżąco. Start rundy wiosennej w IV lidze zaplanowany jest na 12 marca.

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy
Damski bokser zaatakował w centrum Torunia. Rozpoznajesz go?