stilon gorzów

i

Autor: Karol Korniak/FB Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów

Stilon Gorzów z remisu najszczęśliwszy nie jest

2022-11-14 9:42

Po derbach w Stilonie czuja niedosyt.​ Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów zremisował z Astro Energy Wartą 1 do 1 i w Stilonie z takiego wyniku zadowolenie nie są.

Bo Stilon w tym meczu od początku miał przewagę , stwarzał sobie więcej dogodnych sytuacji a do tego Warta od 17 minuty grała z jednym zawodnikiem mniej po czerwonej kartce dla Macieja Grudzińskiego i została zepchnięta do obrony. Pomimo tego to warciarze pierwsi zdobyli bramkę w 62 minucie po trafieniu Pawła Krauza. Stilon wciąż mocno naciskał i w końcu pod koniec meczu w 88 minucie drogę do bramki warciarzy znalazł Cyprian Poniedziałek.

Brawo dla chłopaków , że dociągnęli ten remis ale bardzo żałujemy bo z przebiegu meczu i sytuacji , które stworzyliśmy myślę, ze trzy punkty spokojnie mogliśmy zapisać na swoim koncie. Powiedział po meczu Karol Gliwiński trener Stilonu.

W tabeli III ligi Stilon jest w tej chwili na miejscu 11. A w sobotę (19.11) ostatnia już kolejka rundy jesiennej. Gorzowianie zagrają na wyjeździe z Rekordem Bielsko - Biała.

Czy pamiętasz kultowe wyliczanki z czasów swojego dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kto zjadł kogo w wylicznce „Ene due rabe"?
14. Rowerowy Puchar Niepodległości w Lesznie