stilon gorzów

i

Autor: FB Magnolia Park Stilon Gorzów

Stilon Gorzów wraca na III ligowe boiska

2022-08-05 9:30

Czy beniaminek poradzi sobie na III ligowym poziomie? Taki jest plan Agencji Inwestycyjnej Stilonu Gorzów. Niebiesko biali po powrocie do III ligi sporo sobie obiecują.

Do zespołu wrócili gracze , którzy w przeszłości z powodzeniem​ reprezentowali Stilon i nie tylko w wyższych ligach. Do tego w jest też sporo młodych ambitnych zawodników, dla których występ na III ligowym froncie będzie okazją do pokazania się i może w przyszłości gry na jeszcze wyższym poziomie. Stilon nie chce być beniaminkiem do bicia i ponownie zakończyć przygody z III ligą po jednym sezonie. Ale , żeby to zrobić trzeba wygrywać.

Plan minimum jest taki żebyśmy w każdym meczu u siebie grali o pełną pulę. Chcemy w Gorzowie wygrywać i zdobywać punkty i stworzyć taką naszą twierdzę gorzowską. Mówi Karol Gliwiński trener Stilonu Gorzów.

Pierwszym zespołem, który sprawdzi jakość tej twierdzy będzie Gwarek Tarnowski Góry. To solidny III ligowiec, który nie schodzi poniżej środka tabeli. Jak poradzi sobie z nim Stilon przekonamy się w sobotę przy Myśliborskiej (06.08). Początek o 17.

QUIZ. To coś dobrego czy złego? Szalony test! Masz 50 proc. szans

Pytanie 1 z 12
Czarny kot spokojnie, z godnością i charakterystyczną dla swojego gatunku nonszalancją, przechodzi Ci drogę w poprzek. Według starego przesądu to coś dobrego czy złego?
Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery