stilon gorzów

i

Autor: Karol Korniak/FB Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów

Stilon Gorzów na jesienne ostatki jedzie do Bielska Białej

2022-11-18 11:19

Na koniec rundy wiosennej Stilon o punkty powalczy na wyjeździe. Łatwo o nie nie będzie bo niebiesko biali zagrają w Bielsku Białej z Rekordem.

To obecnie trzeci zespół w III lidze, który z 10 zwycięstwami w rundzie jesiennej przy pięciu wygranych Stilonu jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Tym bardzie, że u siebie przegrał tylko raz. Do tego Stilon ma tez swoje problemy kadrowe i w podstawowym składzie wystąpić nie może.

Jesteśmy mocno osłabienie przed tym mecze bo trzy osoby wypadły z pierwszej jedenastki za żółte kartki. Nie może z nami pojechać nasz lider Emil Drozdowicz bo tez ma już cztery żółte kartoniki. Ale mamy na tyle szeroka ławkę, że nawet jeśli kogoś z podstawowych graczy zabraknie to pozwala nam łapać punkty. Mówi przed meczem Karol Gliwiński trener Stilonu Gorzów.

I właśnie z nadzieją na nie zgubienie punktów Stilon zagra w Bielsku Białej w sobotę (19.11). Czy nadzieja i szeroka kadra wystarcza na mocnego III ligowca przekonamy się po południu początek meczu o 12.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Który kraj jest większy? Pytamy o uczestników mundialu w Katarze. Mistrzowie zdobędą minimum 13/16

Pytanie 1 z 16
Który kraj jest większy. Polska czy Hiszpania?
Super ring - Mistrzostwa Świata w Katarze