Gorzów: stary rynek

i

Autor: SG

Stawiają scenę na Starym Rynku. W weekend popłynie z niej - Dobry Wieczór Gorzów!

2022-06-14 15:43

Scena stanie tam gdzie zawsze – przy katedrze. Pierwsi artyści pojawią się na niej w sobotę. Ostatni koncert odbędzie się 10 września. W tym roku zaplanowano 42 wydarzenia artystyczne.

Przy katedrze praca wre. Stawiana jest scena Dobry Wieczór Gorzów. ​Będzie ona w tym miejscu co zawsze, czyli na Starym Rynku. Dziś (14.06) zaczął się montaż konstrukcji. Potrwa to kilka dni. Scena musi być gotowa na sobotę, wtedy odbędzie się pierwszy koncert w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów.

Inauguracja jest w niedzielę, 19 czerwca koncertem Krystyny Prońko. Oczywiście scena będzie funkcjonowała towarzysząc Nocnemu Szlakowi Kulturalnemu. Na scenie zaprezentuje się młodzież z szkoły muzycznej Huberta Zbiorczyka i gorzowski zespół, grający mocną, rockową muzykę Blackend - mówi Marta Liberkowska, z urzędu miasta.

Gorzów: dobry wieczór gorzów

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Dobry Wieczór Gorzów wraca już w ten weekend.

Scena przy katedrze stać będzie do 10 września. Odbywać się na niej będą występy w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. W tym roku zaplanowano 42 koncerty. Wszystkie wydarzenia rozpoczynać się będą po godzinie 19.

Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

Pytanie 1 z 15
Kocieta po urodzeniu: