Gorzów: GOT

i

Autor: facebook.com/gorzowPL Nowa siedziba Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego.

Nowa siedziba Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego do września ma być gotowa

2022-06-14 13:19

Przebudowa biurowca przy ul. Targowej zmierza do końca. Pozostała jeszcze budowa szybu windy i ostatnie prace wykończeniowe i wyposażenie. Przeprowadzka z Stanowic planowana jest na sierpień.

Siedziba GOT-u ma być gotowa w wrześniu. Co oznacza. że przebudowa biurowca przy ul. Targowej w Gorzowie​ przeciągnie się o pół roku. Główne prace wewnątrz budynku zostały wykonane. Wstawione są okna, rozprowadzone przewody, pozostało jeszcze położyć kafelki na ścianach. Teraz powstaje szyb windy, który został dobudowany.

Technologicznie było to bardzo skomplikowane i to element, który został na koniec. Już jesteśmy za najtrudniejszym etapem, szyb windowy już jest, konstrukcja już jest, szyby są zamówione. Myślę, że na przełomie czerwca, lipca zacznie się montaż. Reszta już jest zrobiona, meble już mamy - mówi Justyna Kmietowicz, prezes Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego.

Sprzęt IT zamontowany będzie do końca sierpnia. W tym miesiącu zacznie się przeprowadzka Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego z Stanowic do nowej siedziby przy Targowej. Trafi tam administracja i laboratoria z robotyki. W budynku mieścić się będzie także inkubator przedsiębiorczości.

Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Co mieści Wielki Łuk Braterstwa w paryskiej dzielnicy La Defense, zwany dwudziestowieczną wersją Łuku Triumfalnego?