Stanisław Chomski - trener Stali Gorzów

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

inwestycje

Stanisław Chomski uderza we władze miasta. Co z przebudową stadionu żużlowego?

2023-09-22 14:51

Przed sezonem 2023 na stadionie żużlowej Stali Gorzów zadziało się bardzo wiele. Zostala między innymi wymieniona nawierzchnia w parku maszyn, a na parkingu powstały nowe garaże. Mimo to jest jeszcze bardzo dużo rzeczy do poprawy, o czym wspomina Stanisław Chomski w Telewizji Gorzów.

Gorzowscy kibice cały czas czekają na nowe toalety, które były obiecane przed sezonem 2023. Co jeszcze trzeba poprawić na stadionie im. Edwarda Jancarza?

Wybudowaliśmy jako klub garaże dla zawodników, zrobiliśmy nawierzchnię. Zrealizowaliśmy wszystkie wytyczne dotyczące infrastruktury.Pytam się, radnych i pana prezydenta, gdzie jest trzeci etap przebudowy? Nie ma toalet dla gości, nie ma toalet w parkingu dla osób funkcyjnych, nie ma punktu sanitarnego, nie ma kas z prawdziwego zdarzenia. To miało być zrealizowane w ramach trzeciego etapu przebudowy – powiedział Stanisław Chomski.

Pamiętam jak dziś radę sporu wyjazdową z inicjatywy św. p. Grażyny Wojciechowskiej, gdzie kilka lat temu się odbyła i radni uchwalili, że co roku będą przeznaczać milion złotych na dokończenie tej całej infrastruktury - dodał trener ebut.pl Stali Gorzów.

Więcej w poniższym materiale 22 września od godziny 18:45:

Bartosz Zmarzlik wywiad