ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław [ZDJĘCIA]

i

Autor: Miłosz Staszczyk - Miły z Obiektywem

ŻUŻEL

Stal nie zmierzy się ze Spartą na inaugurację? Wrocławianie tłumaczą zamieszanie

2023-12-12 13:21

Kilka dni temu informowaliśmy o możliwym rywalu ebut.pl Stali Gorzów w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi. Miała być to Betard Sparta Wrocław, a gorzowianie mieli zmierzyć się na inaugurację na wyjeździe. Zamieszanie z przeciekiem informacji skomentował rzecznik Sparty, Adrian Skubis.

Wszystko rozchodzi się o to, że wrocławianie wydając elektroniczne karnety zaznaczyli na nim "najbliższego rywala" i widniała tam gorzowska Stal. Niektórzy kibice zasugerowali się tym, że może być to prawda, a wrocławianie nieświadomie poinformowali o inauguracyjnym starciu. Nic z tych rzeczy.

Adrian Skubis, rzecznik prasowy Betard Sparty Wrocław wszystkiemu zaprzeczył na łamach Przeglądu Sportowego Onet.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Żeby wygenerować sprzedaż karnetów na najbliższe rozgrywki, trzeba było wpisać gdzieś rywali. Jeśli ktoś by sięgnął dalej, to by się okazało, że wszystkie mecze rundy zasadniczej mamy rozegrać w pierwszym tygodniu kwietnia — wyjaśnił Skubis.

Podkreślę zatem. Nie znamy terminarza i nie mamy żadnych przecieków. Za terminarz odpowiada Ekstraliga Żużlowa i czekamy na jej komunikat, który ma się pojawić w najbliższym czasie. Reszta to po prostu przypadkowe zestawienie rywali umieszczonych dzień po dniu, w jednym tygodniu, na potrzeby rozpoczęcia procesu sprzedaży karnetów — wytłumaczył Skubis.

Podkreślmy, że oficjalny terminarz PGE Ekstraligi poznamy w najbliższy czwartek, 14 grudnia o godzinie 20:00.

Grand Prix Żużlowe w Vojens
Sonda
Z kim chciałbyś/ałabyś, aby Stal zmierzyła się na inaugurację PGE Ekstraligi 2024?