Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów

i

Autor: Miłosz Staszczyk / Miły z obiektywem

ŻUŻEL

Jest przeciek odnośnie terminarza PGE Ekstraligi?! To z tą drużyną może zmierzyć się Stal Gorzów na początku rozgrywek

2023-12-07 12:38

W okolicach połowy grudnia każdego roku zazwyczaj pojawia się informacja dotycząca planowanego terminarza PGE Ekstraligi na nadchodzący sezon. Tak też jest teraz, bo 14 grudnia poznamy terminarz. Jednak już teraz pojawił się mały przeciek z Wrocławia i jest on związany z ebut.pl Stalą.

Mamy już początek grudnia, a zarówno kibice, jak i wszyscy związani ze światem żużla niecierpliwie oczekują na ogłoszenie terminarza rozgrywek PGE Ekstraligi. Ten jeden komunikat wzbudza pewne emocje w sezonie zimowym, gdyż pozwala dowiedzieć się, kiedy i gdzie dana drużyna rozpocznie sezon.

Oficjalne informacje wciąż pozostają tajemnicą. Niemniej jednak na portalu "X" (byłym Twitterze) pojawił się niewielki przeciek, która budzi zainteresowanie. Chodzi o karnety Betard Sparty Wrocław, udostępnione kilka dni temu przez klub. Ci, którzy zakupili je drogą elektroniczną, mieli okazję zobaczyć informację dotyczącą przeciwnika, z którym Betard Sparta zmierzy się w pierwszym meczu.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Jeden z użytkowników "X" opublikował zdjęcie zakupionego karnetu z pytaniem: "Czyżby terminarz już był znany?" Faktycznie, na karnecie widnieje informacja, że Betard Sparta Wrocław zmierzy się z ebut.pl Stalą Gorzów w inauguracyjnym spotkaniu na własnym torze. Niestety, brakuje daty tego meczu oraz oficjalnego potwierdzenia, czy będzie to rzeczywiście inauguracyjny pojedynek sezonu we Wrocławiu.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Z kim chciałbyś/ałabyś, aby Stal zmierzyła się na inaugurację PGE Ekstraligi 2024?