Podprowadzające Stali Gorzów

i

Autor: Radek Kalina/Stal Gorzów

Stal Gorzów zorganizuje casting na podprowadzające! Nie będzie to jednak zwykły nabór. Znamy szczegóły wydarzenia

2023-02-23 14:22

Ebut.pl Stal Gorzów przygotowuje się do sezonu żużlowego 2023. Zawodnicy niedawno wrócili z obozu w fińskim Lahti. Marketingowcy prężnie pracują i wszystko dopinane jest na ostatni guzik.

Casting na podprowadzające Stali Gorzów. Klub szuka może właśnie ciebie?

Gorzowski klub niemal co roku organizuje casting na podprowadzające. Nie jest to jednak taki zwykły nabór. Dlaczego? Gorzowianie skupiają się na doborze dziewczyn, które dołączą do obecnych już podprowadzających.

Co roku są roszady, bo niektóre dziewczyny rezygnują ze swojej funkcji z własnych powodów. W to miejsce przychodzą kolejne osoby i tak się odbywa niemal przed każdym sezonem. Teraz jest podobnie.

- Dziewczyny są nieodłączną i istotną cząstką, która wraz z innymi działami buduje całość Stali Gorzów. Biorą udział w sparingach, meczach, festynach, urodzinach i praktycznie wszystkich ważnych eventach organizowanych przez klub. Podczas takich wydarzeń między dziewczynami tworzy się fantastyczna więź, która często przeradza się w przyjaźnie na długie lata. To fantastyczne i właśnie na to kierunkujemy się rozbudowując naszą ekipę - informują organizatorzy.

Już 24.02.2023 w godzinach 15.30-18.30 w Centrum Handlowym w Nova Park na 1 piętrze w dawnym sklepie Stali Gorzów przeprowadzamy otwarty casting dla każdej chętnej młodej kobiety która chce dołączyć do grupy podprowadzających.

W castingu mogą wziąć udział osoby już od 16r.ż które przyjdą na spotkanie wraz z rodzicem/opiekunem prawnym. Zachęcamy do przyjścia w butach na obcasach najlepiej żeby były to klasyczne szpilki, czarne legginsy lub przylegające dżinsy i koszulka lub top.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?