ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław [ZDJĘCIA]

i

Autor: Miłosz Staszczyk - Miły z Obiektywem Mathias Pollestad

ŻUŻEL

Stal Gorzów znów sprawi sensację? Pod Jasną Górę jadą na skazanie! Czy tak faktycznie będzie?

2023-08-18 17:27

Przed nami rewanż ćwierćfinału PGE Ekstraligi. Ebut.pl Stal Gorzów w najbliższą niedzielę jedzie do Częstochowy na starcie z miejscowym Tauron Włókniarzem. Podopieczni Stanisława Chomskiego będą mieli piekielnie ciężko, ale nie ma rzeczy niemożliwych.

Stal Gorzów bez Andersa Thomsena jest jak człowiek bez ręki i to dosłownie. Brak Duńczyka był widoczny przed tygodniem, gdzie Stal przegrała u siebie z Włókniarzem 41:49. Teraz poziom trudności zwiększa się kilkukrotnie.

Mission impossible w Częstochowie. Stal sprawi sensację po raz drugi?!

Patrząc jednak w historię spotkań obu drużyn, to gorzowianie już nie raz pokazywali, że potrafią sprawić sensację. Dokładnie rok temu nikt nie spodziewał się, że Stal wygra w Częstochowie w półfinale PGE Ekstraligi, a jednak tak się stało. Problem w tym, że wtedy gorzowianie jechali w pełnym składzie, a nie tak, jak teraz.

Cały czas trwa konkurs Miss Startu PGE Ekstraligi. W rywalizacją biorą udział dwie gorzowianki! Zobaczcie, jak wyglądają!

Stanisław Chomski znacząco przemeblował ustawienie swoich zawodników względem poprzednich spotkań. Czy to da awans jako lucky looser? O tym przekonamy się w najbliższą niedzielę

Tauron Włókniarz Częstochowa – ebut.pl Stal Gorzów [AWIZOWANE SKŁADY]

  • WŁÓKNIARZ: 9. Kacper Woryna, 10. Maksym Drabik, 11. Leon Madsen, 12. Jakub Miśkowiak, 13. Mikkel Michelsen, 14. Kacper Halkiewicz, 15. Kajetan Kupiec. Trener: Lech Kędziora.
  • STAL: 1. Szymon Woźniak, 2. Wiktor Jasiński, 3. Oskar Fajfer, 4. Mathias Pollestad, 5. Martin Vaculik, 6. Oskar Paluch, 7. Jakub Stojanowski. Trener: Stanisław Chomski.
Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Ile punktów zdobędzie ebut.pl Stal Gorzów w tym meczu?