KS Stal Gorzów

i

Autor: www.stalgorzow.pl KS Stal Gorzów

żużel

Stal Gorzów straci kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko przez zakaz stadionowy

2024-06-13 15:40

Komisja Orzekająca Ligi nałożyła karę na Fogo Unię Leszno w związku z ostatnimi wydarzeniami podczas meczu właśnie Unii z Orlen Oil Motorem Lublin. Leszczynianie otrzymali karę, na której ucierpi także Stal Gorzów. Dlaczego?

Przypomnijmy, że 10 czerwca kibice Fogo Unii Leszno otrzymali zakaz wyjazdowy na najbliższy mecz PGE Ekstraligi do Gorzowa, który ma się odbyć już 16 czerwca (niedziela). Ma to związek przez incydenty, jakie miały miejsce podczas meczu Unii z Motorem Lublin. "Kibice gospodarzy w trakcie jak i po 15. biegu wdrali się do pasa bezpieczeństwa i zrywając flagę gości wywołali zamieszki przy sektorze kibiców gości" – brzmi orzeczenie Komisji Orzekającej Ligi.

Na karze leszczynian straci... Stal Gorzów

Wobec tego w najbliższą niedzielę na sektorze gości nie zobaczymy kibiców Fogo Unii Leszno. To strata także dla ebut.pl Stali Gorzów, która nie otrzyma wpływów z biletów oraz z zakupionych już na miejscu chociażby napojów. - To straty na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych – powiedział Ireneusz Maciej Zmora, był prezes Stali Gorzów na łamach Telewizji Gorzów.

Stal Gorzów - GKM Grudziądz. Kibice przez ponad 5 godzin byli uwięzieni na stadionie, a mecz się nie odbył!

Oczywiście, nie wiadomo dokładnie ile straci Stal. Sektor gości choć będzie pusty, to kibice, którzy przyjadą z Leszna do Gorzowa będą mogli usiąść na trybunach gospodarzy. Trudno więc wyliczyć, ile dokładnie pieniędzy straci gorzowski klub.

Ale żużel! Uczestnicy 14. Ogólnopolskiego zlotu skuterów Osa na stadionie żużlowym w Lesznie
Sonda
Czy zaskoczyło cię nieznaczne zwycięstwo Stali Gorzów?