Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Stal Gorzów poznała pierwszego sparingpartnera przez sezonem 2024

2023-12-27 11:37

Ebut.pl Stal Gorzów powoli przygotowuje się do sezonu 2024. Sztab szkoleniowy po prześledzeniu terminarza rozgrywek na przyszłoroczny sezon, zaplanował już wstępnie pierwszy dwumecz sparingowy. Z kim? O tym poniżej.

Przypomnijmy, że na inaugurację PGE Ekstraligi podopieczni Stanisława Chomskiego zmierzą się z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń i to na własnym stadionie. Dzięki temu gorzowianie mogli spokojnie dobrać sobie pierwszego rywala na test-mecz.

Jest nim Fogo Unia Leszno prowadzona przez nowego szkoleniowca, Rafała Okoniewskiego. Warto podkreślić, że obie drużyny mierzyły się już ze sobą w przedsezonowym sparingu w tym roku. Nie inaczej będzie teraz.

To na razie jedyny rywal ebut.pl Stali Gorzów. Wiemy natomiast, że w Gorzowie odbędzie się także Memoriał Edwarda Jancarza, który planowany jest na przełom marca i kwietnia. Na razie nie wiadomo, czy dojdzie do skutku. Wszystko jest uzależniony od panującej pogody, która w ostatnich latach w Gorzowie przed sezonem nie była łaskawa.

85 lat KS Unia Leszno. Wystawa "Mówisz Leszno - myślisz żużel"
Sonda
Śledzisz mecze Stali Gorzów?