Stachursky i Łobuzy

i

Autor: fot. Piętka Mieszko/AKPA

IMPREZA

Stachursky i Łobuzy na majówce w Kłodawie! Szykuje się wielka impreza

2024-05-02 8:20

Majówka zbliża się coraz większymi krokami, więc mieszkańcy Gorzowa i okolic mogą się już przygotowywać do jej świetowania. Atrakcji na pewno nie zabraknie, bo po raz kolejny duża impreza odbędzie się podgorzowskiej Kłodawie. Na scenie znane i lubiane Łobuzy oraz Stachursky. Co jeszcze?

Majówka 2024

Majówka tradycyjnie przypada na początek maja. W tym roku dni ustawowo wolne od pracy wypadają w samym środku tygodnia, w środę oraz w piątek. Jeśli więc ktoś dobrze zaplanuje sobie urlop, może liczyć aż na dziewięć dni wolnego! Jak to możliwe?

Wystarczy wziąć trzy dni wolne: poniedziałek (29.04), wtorek (30.04) oraz czwartek (02.05) i cieszyć się majówką już od weekendu. Jeśli ktoś nie ma możliwości takiej organizacji urlopu, warto, żeby skorzystał chociaż z tych dwóch, wolnych od pracy dni.

Kłodawska majówka 2024

Jak co roku do wspólnego spędzenia majówki zaprasza Kłodawa, chociaż tutaj impreza zorganizowana zostanie dopiero w połowie maja. Po raz kolejny czeka tam szereg atrakcji, z koncertem gwiazd w roli głównej. Na scenie zobaczymy bowiem Jacka Stachursky'ego oraz zespół Łobuzy (znany m.in. z takich kawałków jak "Zbuntowany Anioł" czy "Ona czuje we mnie piniondz"). Jakby tego było mało, na koniec na scenie pojawi się DJ B-White, który zadba o genialną atmosferę i świetną zabawę.

Kłodawska Majówka odbędzie się 18 maja na błoniach przy jeziorze. Więcej szczegółów na temat imprezy pojawiać się będzie na facebookowym profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie.

Zobacz też: Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie

Sonda
Masz plany na majówkę?
Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!