dziecko

i

Autor: pexels/Phil Nguyen

SKANDAL

Sprzedali syna, bo chcieli kupić Iphone'a. Przerażająca historia z udziałem rodziców!

2023-08-02 9:41

Osiemnastomiesięczny chłopiec został sprzedany, ponieważ jego rodzice nie mieli środków na zakup najnowszego modelu iPhone'a. O fakcie zaginięcia dziecka powiadomili policję zaniepokojeni sąsiedzi.

Okazało się, że para podjęła przerażającą decyzję w nadziei, że kosztowne urządzenie otworzy im drogę do kariery w sieci. Na szczęście udało się uratować dziecko.

Sytuacja została opisana przez "The Indian Express". Młode małżeństwo z Bengalu Zachodniego postanowiło sprzedać swojego 8-miesięcznego synka. Zaniepokojeni sąsiedzi poinformowali policję o zaginięciu dziecka. Ich podejrzenia narosły, gdy zauważyli nieobecność malucha oraz widzieli, że rodzice nabyli kosztowny sprzęt, mimo że wcześniej prowadzili skromne życie. Pomimo potwierdzenia przez mundurowych, że chłopiec rzeczywiście zniknął, nie byli oni jeszcze świadomi okoliczności, w jakich to się stało.

Para faktycznie zdecydowała się sprzedać swoje dziecko, aby móc sobie pozwolić na zakup najnowszego modelu iPhone'a, na który wcześniej nie mieli wystarczających środków. Ich celem było tworzenie atrakcyjnych treści na Instagramie za pomocą tego nowego urządzenia. Dodatkowo, planowali wykorzystać drogi telefon do dokumentowania swoich dalekich podróży, które mieli nadzieję przyczynić się do rozwoju ich kariery w mediach społecznościowych. To nie tylko okrutne i moralnie naganne, ale również niezgodne z prawem i godne największego potępienia.

- Podczas przesłuchania matka przyznała się do przestępstwa i wyjawiła, że ona i jej mąż chcieli wydać pozostałe pieniądze na podróże po całym Bengalu Zachodnim, by móc tworzyć relacje na Instagrama - powiedział miejscowy policjant w rozmowie z "The Indian Express".

Matka chłopca oraz kobieta, która kupiła dziecko, słusznie zostały aresztowane i staną przed odpowiedzialnością za handel ludźmi - przestępstwo, które jest poważnym naruszeniem praw człowieka. Trwają poszukiwania ojca malucha, który uciekł przed policją i powinien również odpowiedzieć za swoje działania.

Chcieli sprzedać syna, a potem... córkę. Niewiarygodne!

Dodatkowo, informacje, że małżeństwo planowało sprzedać również swoją 7-letnią córkę, są niezwykle przerażające. Szczęśliwie, ta straszna transakcja nie doszła do skutku. Handel ludźmi to przestępstwo o podłożu wyjątkowo okrutnym i nieludzkim, dlatego tak ważne jest, aby wszyscy, którzy uczestniczą w takich działaniach, byli ścigani i ukarani zgodnie z prawem. Zagraniczne media informujące o tym zdarzeniu powinny przyczynić się do zwiększenia świadomości i walki z tym strasznym procederem.

Co grozi za handel ludźmi w Polsce?

  • §  1.  Kto dopuszcza się handlu ludźmi,podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
  • §  2.  Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Drzewo zabiło dziecko w parku. Sąd uniewinnia urzędników i szokuje uzasadnieniem
Sonda
Ile masz/planujesz mieć dzieci?