miasto

Sprawdziliśmy ceny truskawek w Gorzowie. Kwoty szokują, ale ma być lepiej

2024-05-06 12:19

W poniedziałkowy poranek [6 maja] udaliśmy się na Ryneczek Jerzego w Gorzowie i sprawdziliśmy ceny truskawek. Okazuje się, że nie jest wcale tak najgorzej, jak mówi się na mieście, choć też nie jest to taka cena, która satysfakcjonuje mieszkańców.

Ceny truskawek w Gorzowie w 2024 roku

Od dobrych kilku dni w Gorzowie możemy zauważyć sprzedaż truskawek. Nie jest to jeszcze na tyle rozpowszechnione, żeby było to widoczne praktycznie na każdym rogu ulicy. Wszystko ze względu na cenę i to nie tylko dla klientów, ale przede wszystkim dla sprzedawców, którzy odkupują towar od producentów.

Truskawki są jeszcze bardzo drogie w hurcie, więc te ceny dla klientów muszą być wyższe w tym momencie. Sytuacja pewnie się zmieni w przyszłości – powiedział nam jeden ze sprzedawców.

W Gorzowie są już polskie truskawki do kupienia, ale są jeszcze właśnie bardzo drogie i o tym także wspomniał nasz rozmówca.

Na Ryneczku Jerzego na razie próżno szukać truskawek, gdzie są sprzedawane w kobiałkach i na kilogramy. W tym momencie jest to sprzedać w pojemnikach na 500g. Dokładne ceny znajdziecie w naszej galerii zdjęć, do której już teraz odsyłamy!

Dni Truskawki w Korycinie. Bitwa Truskawkowa Korycin vs. Reszta Świata
Sonda
Czy lubisz jeść truskawki?