Snieg

i

Autor: em Centrum zakorkowane, jedzie się bardzo powoli.

Śnieg sparaliżował Gorzów i okolice [ZDJĘCIA]

2022-11-19 14:07

Bardzo trudne warunki na drogach, w wielu miejscach tworzą się korki, kłopoty także poza miastem. Jeździmy właściwie gęsiego i bardzo powoli. Gdzie jest najwięcej problemów? Ile było kolizji?

Intensywne opady śniegu mocno komplikują życie mieszkańcom Gorzowa i okolic. Inneko RCS ma w Gorzowie pod opieką prawie 300 kilometrów dróg. Porządek na drogach ma utrzymać 11 dużych pługopiaskarek i 4 mniejsze. Służby intensywnie próbują sprzątać, ale na drogi ciągle spadają nowe warstwy śniegu.

W pierwszej kolejności odśnieżane są drogi tranzytowe, te po których jeżdżą miejskie autobusy oraz dojazd dla karetek pogotowia, ale i tam kłopotów nie brakuje.

snieg

i

Autor: em Dojazd do mostu Fabryczną trwa dużo dłużej niż zwykle.

W wielu miejscach tworzą się zatory. Czasami kierowcy mają problem by podjechać nawet pod niewielka górkę. Długie sznury samochodów tworzą się m.in na Fabrycznej, Nadbrzeżnej. Przejazd przez centrum miasta odbywa się bardzo wolno. Kłopoty także na Matejki, Fredry czy na Piłsudskiego. Oczywiście najgorzej wyglądają drogi osiedlowe, tam jest bardzo ślisko. 

snieg

i

Autor: em Zator na Nabrzeżnej.

Podobne problemy w całym regionie m.in. na S3 obróciło samochód ciężarowy i ekspresowa w kierunku Gorzowa została zablokowana. Na szczęście kierowcy jeżdżą bardzo ostrożnie i poważnych wypadków nie było, choć drobnych kolizji nie brakuje - do 13.00  odnotowano ich 13 w całym regionie.

Kierowcom powinna także pomóc pogoda, w niedzielę w Gorzowie ma być więcej słońca.

snieg

i

Autor: em Drogi osiedlowe zasypane i śliskie.

QUIZ. Najbardziej denerwujące postacie z polskich seriali. Pamiętasz czym nas wyprowadzali z równowagi?

Pytanie 1 z 14
Przystojny, bogaty i powszechnie szanowany pan doktor znęcał się nad własną żoną. Miał też konszachty z mafią... Niby zniknął, ale jeszcze może wrócić
Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62