gorzów policja droga

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelny wypadek w Dąbroszynie. Policja poszukuje świadków zdarzenia!

2021-04-08 12:02

To jedna z tych tragedii na drodze, której okoliczności, na razie, nie są znane. Postępowanie prowadzi policja i prokuratura, które liczą na pomoc innych kierowców, którzy feralnego dnia mogli widzieć wypadek.

Na drodze do Kostrzyna zginęło dwóch młodych mężczyzn. Dramat wydarzył się w środowe popołudnie (7.04) około godz. 18. Na razie nie wiadomo za wiele. Kierujący volkswagenem passatem po pokonaniu łuku na prostej w terenie zabudowanym z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Jak informuje Grzegorz Jaroszewicz- na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn w wieku 25 lat- kierowca i pasażer. Obaj nie są mieszkańcami województwa lubuskiego. Policja prowadzi dochodzenie i prosi o kontakt świadków zdarzenia, ale także te osoby, które mogły widzieć auto kilka kilometrów wcześniej.

Mundurowi apelują o ostrożność na drodze, o dostosowanie jazdy do warunków pogodowych, bo kwietniowa aura bywa kapryśna i zdradliwa.

Szaleniec z Zielonki złapany. Już nikogo igłą nie ukłuje. Do akcji wkroczyli antyterroryści

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?