gorzów bulwar dzieci 1

i

Autor: Fragles Młodzież licznie pojawia się już w piątkowe popołudnie.

Śmiecą i załatwiają swoje potrzeby- młodzież na gorzowskim bulwarze

2022-07-04 16:00

By przeciwdziałać takim bulwersującym zachowaniom- w wakacje będzie więcej patroli mundurowych. O porządek dbają strażnicy miejscy oraz policjanci. Młodzi gorzowianie dają się we znaki okolicznym mieszkańcom.

Już wiosną, gdy zrobiło się cieplej zachodnią część nadbrzeża przy Wildomie przejęli młodzi gorzowianie. Od piątkowych wieczorów jest gwarno i głośno. Zdarza się, że młodzież puszcza muzykę, ale także spożywa różne "substancje".

- Pozostawianie śmieci, załatwianie swoich potrzeb w miejscach publicznych, przy kamienicach, w zakamarkach. Dochodzą do nas także sygnały o używaniu i rozprowadzaniu środków psychotropowych. W związku z tym ze strony komendanta miejskiego policji padła deklaracja, że będzie zwiększona liczba patroli, nie tylko mundurowych - mówi Andrzej Jasiński, komendant straży miejskiej w Gorzowie.

gorzów  bulwar dzieci 2

i

Autor: Fragles/ archiwum Na bulwarze spożywane są różne trunki.

Za te wykroczenia osoby od 17 roku życia odpowiadają zgodnie z kodeksem karnym, poniżej 17 lat o karze decyduje sąd dla nieletnich. Do godz. 19 gorzowski bulwar patrolują strażnicy miejscy, po godz. 19 policjanci.

Przypomnijmy – nad Wartą można spożywać alkohol do 8 procent w godz. od 19 do 4 rano za wyjątkiem miejsc zabaw dzieci.

Odsłonięcie Ławeczki Piotra Machalicy w Częstochowie. Tak uczczono zmarłego aktora.

Jak dobrze znasz "Stranger Things"? Quiz dla prawdziwych fanów serialu Netfliksa!

Pytanie 1 z 10
W jakim miasteczku rozgrywa się akcja "Stranger Things"?