gorzów SG pościg Słubice 2

i

Autor: www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl 28-latek uciekał jeepem.

Straż Graniczna

Słubice: Pod wpływem narkotyków, kradzionymi autami uciekali przed mundurowymi

2024-02-07 15:54

Dwóch kierowców jednak nie dojechało do celu. Jak się okazało mieli sporo na sumieniach. Czeka ich kara i nie chodzi tu tylko o mandaty. Będą tłumaczyć się przed sądem. Do zdarzeń doszło w weekend [3-4.02] w powiecie słubickim.

W sobotę rano [3.02] na autostradzie A2 funkcjonariusze chcieli skontrolować Porsche Macan z niemieckimi numerami rejestracyjnymi. Kierowca nie zastosował się do sygnałów i docisnął pedał gazu. Uciekał w kierunki Cybinki, w pewnym momencie uderzył w drzewo. Wydostał się z auta i ruszył do lasu, ale szybsi byli pogranicznicy. Porsche o wartości 150 tysięcy złotych było skradzione w Niemczech. 40-latek prowadził pod wpływem amfetaminy, teraz czekają go srogie konsekwencje. Polak został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych. Uszkodzone auto trafiło na parking strzeżony.

gorzów SG pościg Słubice 0

i

Autor: www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl 40-latek porsche rozbił na drzewie.

Z kolei w niedzielny wieczór [4.02] mundurowi ścigali terenowego jeep wartego 100 tysięcy złotych. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, uciekał w kierunku Słubic. Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Jak się okazało 28-latek był poszukiwany do odsiadki 8 miesięcy więzienia. Pojazd skradziono w Niemczech. Kierujący nie posiada uprawnień do jazdy, a w jego organizmie wykryto amfetaminę.

Obaj kierowcy nie doznali żadnych obrażeń, zostali zatrzymani i oddani w ręce policjantów ze Słubic. 

Samochód przejechał dziewczynkę na parkingu przed szkołą

QUIZ Polscy gangsterzy lat 90. - 8 na 10 punktów zgarniają tylko najlepsi!

Pytanie 1 z 10
Najsłynniejszy konflikt polskich gangsterów toczył się między gangami z: