słubice młodzi1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zginęła trójka chłopców.

Słubice: Dramat na drodze... Nie żyje trzech chłopców [ZDJĘCIA]

2020-05-18 14:18

Młodych ludzi nie udało się uratować. Nie mieli szans po tym jak zjechali na pobocze, uderzyli w drzewa i wjechali w betonowy murek. Okoliczności sprawy wyjaśniają policjanci i prokuratura.

Tragiczne w skutkach zderzenie miało miejsce w poniedziałek wczesnym porankiem (18.05). Na trasie w powiecie słubickim między Żabicami i Górzycą  jadący inny kierowca zauważył rozbite auto. Około godz. 5 zgłoszenie dotarło do policjantów. Ofiary w wieku 15-16 lat nie posiadały uprawnień do kierowania.

Funkcjonariusze, gdy pojawili się na miejscu podjęli się reanimacji, niestety bez efektu. Pierwsze ustalenia mówią o tym, że kierowca osobowego forda stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, obił się o dwa drzewa, dachował i wpadł w betonowe ogrodzenie. 15-latek i dwóch 16- latków nie miało szans, by ujść z życiem.

słubice młodzi2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Z auta niewiele zostało.

Fachowcy zabezpieczyli ślady, materiały i dowody, które być może pomogą w wyjaśnieniu tragedii.  Na miejsce sprowadzono policyjnego psychologa, z którego mogli skorzystać rodziny ofiar. 

Jak chłopcy weszli w posiadanie auta? To m.in. ustalają policjanci. W tej sprawie już toczy się śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
COŚ DOBREGO #21