slowianka

i

Autor: coola

Słowianka poradziła sobie z kolejną... kupą problemów. Basen znowu może być otwarty

2021-03-04 13:19

Gorzowska Słowianka znów ma przymusową przerwę i musiała zamknąć basen. Tym razem z powodu... fekaliów, które w środę pojawiły się w wodzie. Choć trudno to zrozumieć, ale prawdopodobnie "zawinił" jeden z klientów. Prawdopodobnie w piątek znów będzie można bezpiecznie popływać.

Obiekt  ponownie będzie czynny w piątek (5.03) od godziny 14.00.  Zamknięto go w środowe popołudnie (3.03) bo ktoś zamiast w toalecie... załatwił się w basenie. Wody nie trzeba było spuszczać, przebadał ją sanepid i najprawdopodobniej pozwoli na ponowne wpuszczenie klientów.

Przypomnijmy: basen został otwarty w połowie lutego. Wcześniej przez wiele miesięcy nie można było z niego korzystać z powodu obostrzeń związanych z COVID-19.Na obiektach cały czas obowiązuje rygor sanitarny.

Na basenie sportowym jednocześnie może przebywać 120 osób. Warto także sprawdzać czy na basenie nie trenują sportowcy, bo wtedy ograniczana będzie liczba klientów. Szczegóły na stronie slowianka.pl w zakładce "wolne tory".Z kolei na tafli lodowiska jednorazowo może przebywać maksymalnie 90 osób. Obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Krwawa jatka w kościele! ZDEMOLOWALI zabytkową świątynię