Gorzów: hulajnogi

i

Autor: SG Hulajnogi wróciły do Gorzowa.

Gorzów: Elektryczne hulajnogi wróciły na ulice. Znowu można nimi śmigać po mieście

2021-03-03 18:00

Po zimowej przerwie biało-zielone hulajnogi wróciły do Gorzowa. Zasady korzystania nie uległy zmianie. Chętni muszą mieć na smartfonach odpowiednią aplikację blinkee.city.

Elektryczne hulajnogi wróciły na gorzowskie ulice. Po zimowej przerwie ponownie można na nich przemierzać miasto. Gorzowianie mają do dyspozycji 90 biało-zielonych pojazdów. Rozsiane po całym mieście hulajnogi pomoże namierzyć aplikacja blinkee.city, która wskaże ich lokalizację. Jest ona zresztą niezbędna, żeby korzystać z pojazdów. Hulajnogi należą do firmy, która rok temu podjęła współpracę z miastem.

Jest to dla miasta dodatkowe źródło komunikacji, źródło zdrowe, ekologiczne. Będą stanowiły pewną atrakcję w naszym mieście - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy magistratu.

Gorzów: hulajnogi

i

Autor: SG Gorzów najlepszy był w kategorii indywidulanego transportu elektrycznego.

Ceny za korzystanie z elektrycznych hulajnóg nie zmieniły się od ostatniego sezonu. Opłata startowa to 2,5 zł, a każda minuta jazdy to 49 gorszy. Taniej pojeżdżą studenci. Przypomnijmy - hulajnogą można jechać maksymalnie 25km/h, wyposażona jest ona w światła led i dwa hamulce. W związku z koronawirusem sprzęty są dezynfekowane kilka razy dziennie.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...