gorzów dragi Sulęcin 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Oskarżeni handlowali amfetaminą.

Słońsk: Handlowali amfetaminą i marihuaną. Sąd wymierzy im surową karę

2023-01-05 12:30

Sześć osób i 61 zarzutów za posiadanie i handel narkotykami. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przygotowany przez sulęcińską policję i prokuraturę. W dwóch sprawach zabezpieczono prawie kilogram narkotyków. Oskarżonym grozi od 2 do 15 lat więzienia.

Kryminalni z Sulęcina ustalili, że na terenie gminy Słońsk dochodzi do handlu substancjami psychotropowymi i środkami odurzającymi. Do zatrzymań doszło w ubiegłym roku. Przestępcy „zaskakiwani” byli niezapowiedzianymi wizytami w miejscach zamieszkania, ale także podczas jazdy autem.

- Amfetamina i marihuana ukryte były w nietypowych miejscach- od zamrażarki, na zawiniątkach imitujących słodycze kończąc. Ujawniono blisko 900 gramów narkotyków. 56 zarzutów usłyszało pięciu mężczyzn w wieku od 20 do 37 lat - informują lubuscy policjanci.

gorzów dragi Sulęcin 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Oskarżeni rozprowadzali także marihuanę.

Szósty oskarżony odpowie za posiadanie, handel oraz przemyt znacznych ilości narkotyków, a także posiadanie przyrządów służących do ich przetwarzania. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono gotówkę - 170 tysięcy złotych. Mężczyźni muszą liczyć się z poważanymi konsekwencjami swojej przestępczej działalności.

Za ten rajd kierowca BMW dostał mandat 7 tys zł

Jaki będzie dla Ciebie 2023 rok? Rozwiąż quiz i się przekonaj

Pytanie 1 z 8
Co lubisz robić w wolnym czasie?