sks gorzów

i

Autor: FB SKS Gorzów Wielkopolski

SKS na ten moment w III lidze, tli się jeszcze nadzieja

2022-04-04 12:22

SKS Kozaryn zmarnował okazję na pozostawienie wszystkiego w swoich rękach. Podopieczni Patryka Barana przegrali u siebie z Orłem Międzyrzecz 1 do 3.

Początek był niezły, gorzowscy siatkarze wygrali pierwszego seta 27 do 25. Później było już tylko gorzej. Grający eksperymentalnym składem przyjezdni wygrali kolejne trzy partie: do 18, 22 i 21. Do błędów przyczyniła się m. in. presja wyniku. Mówi Wojciech Janas z SKSu:

Czesław Michniewicz [CAŁA PRAWDA] Kim jest nowy selekcjoner? | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #45

Na pewno było w naszych meczach widać, że nie było takiego zgrania. Niestety, braki jednostek treningowych wychodziły później na meczach. Proste piłki decydowały o tym, że nie wygrywaliśmy meczów i nie zdobywaliśmy punktów.

Teoretycznie gorzowianie spadli już do III ligi. Praktycznie istnieje jednak szansa, że z II zdegradowana zostanie tylko jedna drużyna.

Ostatnią pozycję w tabeli zajmuje właśnie SKS, ale będzie miał jeszcze okazję do przeskoczenia przedostatniego AZSu Toruń. W sobotę (09.04) trzeba wygrać na wyjeździe z Wilkami Wilczyn i liczyć na potknięcie torunian u siebie z Astrą Nowa Sól.

QUIZ. Jaki kolor ma ten owoc?

Pytanie 1 z 22
Jaki kolor ma dojrzała cytryna?