oskar fajfer

i

Autor: FB Oskar Fajfer

Skład Stali Gorzów na ten moment zamknięty

2022-10-07 13:40

Oskar Fajfer zgodnie z obietnicą dostanie szansę na pokazanie się w żółto-niebieskich barwach. 28-letni nabytek gorzowskiego klubu najpierw będzie musiał przejść zabieg po poważnej kontuzji obojczyka, której doznał w zakończonym już sezonie 2022.

Po zmianie przepisów, które pozwalają teraz na dodatkowego obcokrajowca w składzie, klub rozglądał się po rynku transferowym. Ostatecznie wygrała opcja z wychowankiem Startu Gniezno. Jego główną zaletę wskazuje prezes Moje Bermudy Stali - Waldemar Sadowski:

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59

To jest zawodnik perspektywiczny, więc jak tutaj wspólnie poczynimy pewne inwestycje w zawodnika, to jego ambicja sportowa, chęć dalszego rozwoju daje tę przewagę w stosunku do innych nazwisk, które padają, które już były w ekstralidze.

Według nieoficjalnych informacji w orbicie zainteresowania żółto-niebieskich wśród obcokrajowców w ostatnim czasie był m. in. Jack Holder. Możliwe, że Fajfer będzie jedynym transferem przychodzącym. Przypomnijmy, że do Motoru Lublin odchodzi Bartosz Zmarzlik, a za nowym klubem rozgląda się Patrick Hansen.

QUIZ. Najpodlejsze kochanki polskich seriali. Odbierały mężów żonom. Musisz znać chociaż 7!

Pytanie 1 z 11
Ta dziewczyna w "Barwach szczęścia" sprowadziła nieszczęścia na Radka i rozbiła małżeństwo Sławki i Kornela Jezierskich. Chodzi oczywiście o...