stal gorzów wystawa

i

Autor: FB Stal Gorzów

Aż łezka ma się w oku kibicom Stali Gorzów zakręcić

2022-10-06 12:58

Zobacz unikatowe zdjęcia i pamiątki Stali Gorzów. Od dzisiaj (06.10) w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Gorzowie będzie można oglądać specjalną wystawę przygotowaną z okazji 75-lecia żużlowego klubu.

Pokazanych zostanie wiele fotografii oraz zdobycze medalowe i pucharowe. Otwarcie wystawy o godz. 18. Z kolei od piątku (7.10) eksponaty rocznicowe będzie można podziwiać w Spichlerzu na Zawarciu. - Wystawa jest sentymentalna - mówi Waldemar Sadowski, prezes żółto-niebieskich:
Niezwykłe wynalazki polskich studentów | ESKA XD - Mobmania #58

Pokazujemy sporo ciekawostek. Sporo rzeczy nam kibicom się skojarzy na nowo. Każdy z nas sobie przypomni, w którym miejscu na stadionie siedział. Być może konkretne wydarzenia sportowe ktoś sobie przypomni: biegi, czy wyniki.

Stalowa Wystawa w bibliotece wojewódzkiej przy Sikorskiego, a od piątku w Spichlerzu. To dwie równolegle ekspozycje. Wstęp wolny. Żużlowy klub ma w planach wydarzenia, które są cyklicznie. 1 września odbywają się spotkania drużyny z młodzieżą rozpoczynającą rok szkolny. W tym roku w Parku Wiosny Ludów z tej okazji pojawiło się 2 tysiące osób.

Slang korporacyjny. Jak dobrze go znasz? Mało kto zna wszystkie odpowiedzi!

Pytanie 1 z 7
"Workflow" - co kryje się pod tym hasłem?