stilon gorzów kibice

i

Autor: kb

Kibice Stilonu Gorzów oddzadzą swoją krew, zachęcają też innych

2022-10-06 17:51

Na co dzień skupiają się na wspieraniu swojego ukochanego klubu, tym razem wesprą potrzebujących krwi. Akcję organizują z gorzowskim szpitalem przy Dekerta.

Fani zorganizowani w grupie Młody Stilon zachęcają do przyjścia do punktu krwiodawstwa 14 października między godziną 7 a 10. Pomysł na ziemię gorzowską ze swojego rodzinnego Stargardu przeniósł lekarz z gorzowskiej lecznicy - Remigiusz Stamirowski.

Måneskin dla Eska Rock!

Jak dodaje - poza samym pomaganiem chodzi też o odczarowanie złego wizerunku kibiców przedstawianego przez niektóre media:

W szczególności kibiców piłkarskich, jako ludzi, którzy w zasadzie niewiele mają wspólnego z kibicowaniem i zajmowaniem się sportem. Natomiast zdecydowanie rzadziej przedstawia się tych ludzi, którzy oddają bardzo dużo swojej energii na organizowanie akcji charytatywnych.

Jak dodają organizatorzy, wcześniej na oddawanie krwi trzeba się zarejestrować przez stronę zielonogórskiego RCKIK. Przed przybyciem na miejsce warto wypełnić obowiązkową ankietę. Dokument, jak i wymogi zdrowotne również można znaleźć online.

Quiz o autach PRL-u. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 17
Nazwa "Polonez" została wybrana...