Rolnik szuka żony

i

Autor: Rolnik Szuka Żony / Facebook.com ; Canva Pro

PROGRAM

Skandaliczne zachowanie uczestniczki "Rolnik szuka żony". Krytyka na wizji!

2023-10-10 11:22

Rozpoczyna się prawdziwa walka, bo uczestnicy programu "Rolnik Szuka Żony" przyjechali już na gospodarstwa, gdzie spędzą kilka najbliższych dni. Od początku nie brakuje emocji, bo jedna z uczestniczek najwyraźniej zapomniała, że ma podłączony mikrofon i bez skrępowania krytykowała kolejną. Czyżby Anna wyczuwała w Ewie poważną konkurencję?

Najnowszy odcinek 10. edycji programu "Rolnik Szuka Żony" wywołał sporo emocji wśród oglądających. Wszystko za sprawą dziewczyn, które pojawiły się na gospodarstwie Waldemara.

Rolnik do swojego domu zaprosił Ewę, Annę i Dorotę. Uczestniczki miały już okazję poznać bliskich Waldemara i zobaczyć jak mieszka. Niestety, nie dla wszystkich pierwszy dzień w domu rolnika okazał się przyjemny. Jedna z uczestniczek postanowiła bowiem w niewybrednych słowach skomentować wygląd innej. Czy to już początki "gry eliminacyjnej"?

Anna komentuje wygląd Ewy. "Nasza Britney Spears"

Jako pierwsze w domu Waldemara pojawiły się Anna oraz Dorota. Ewa, uznawana przez Internautów za faworytkę rolnika, dojechała później, gdy pozostałe dziewczyny odpoczywały już na dworze.

Gdy tylko Ewa zajechała na podjazd Anna postanowiła... skomentować jej wygląd i zachowanie. Uczestniczka najwyraźniej zapomniała, że ma podłączony mikrofon i nie przebierała w słowach.

"Nasza Britney Spears, akcja, akcja, uwaga. Mamy Oscara". "Taka kiecka na wieś? Musi się pokazać" komentowała bez skrępowania Anna.

Siedząca z nią Dorota nie dała się wciągnąć w dyskusję i stwierdziła jedynie, że Ewa wydaje się sympatyczną dziewczyną.

Najpierw skrytykowała, później mówiła o szczerości

Nie wiadomo dlaczego Anna pozwoliła sobie na takie osobliwe komentarze, ale wszystko wskazuje na to, że po prostu zapomniała, że mogą to usłyszeć tysiące osób.Zwłaszcza, ze później, podczas rozmowy z prowadzącą przyznała, że w trakcie pobytu na gospodarstwie zależy jej na dobrej zabawie, szczerości i tym, aby każdy był sobą.

Dzieci uczestników "Rolnik szuka żony" to prawdziwe słodziaki! Zobacz zdjęcia

Wielki quiz wiedzy wiejskiej - sprawdź czy nadajesz się na prawdziwego rolnika!

Pytanie 1 z 10
Na początek ziemniaki: Kiedy przypadają wykopki?
Ziemniaki
Rolnik szuka żony. Małgorzata z 5. Edycji po programie strasznie krytykowała produkcje, a teraz jej życie odmieniło się o 180 stopni!