gorzovia

i

Autor: FB Gorzowski Klub Sportowy

Gorzovia

Sezon zakończony, teraz czas na podsumowania

2023-05-09 12:29

Zwycięstwem ze swoją publiką pożegnali się w tym sezonie tenisiści stołowi Gorzovii. W gorzowskiej hali w zabytkowym budynku łaźni miejskiej na koniec sezonu pokonali gładko rezerwy Manekina Toruń - 10 do 0.

Najwięcej emocji wzbudził pierwszy pojedynek pomiędzy Jackiem Nowokuńskim a młodziutkim Samuelem Michną. Ostatecznie zawodnik Java Catering Gorzovi zwyciężył 3 do 2. Okazało się, że Nowokuński nie wystąpi już w gorzowskich barwach:

To jest bardzo perspektywiczny, młody zawodnik. On jest (Samuel Michna - przyp. red.) w czołówce kadetów, bardzo fajnie się rozwija i jak widać, trzeba było dobrze zagrać, żeby go ograć. Niestety, nie dogadałem się z klubem i wracam do Niemiec, do klubu, w którym grałem przed Gorzovią. Tak musiało być.

Już przed tym spotkaniem karty były rozdane. Gorzowski zespół pewny był zajęcia piątej lokaty w pierwszoligowej tabeli. Manekin nie był w stanie awansować ani spaść z ósmej. Torunian czekają baraże o utrzymanie, dlatego do Gorzowa przyjechali w okrojonym składzie.

Rockowa matura: 10 płyt, które definiują ten gatunek. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
1. Album "Appetite for Destruction" zespołu Guns N' Roses wzbudził kontrowersje jeszcze przed wydaniem z powodu: