Stos kremacja

i

Autor: Canva Pro

SZOK

Sceny jak z horroru! Kobieta obudziła się tuż przed kremacją! Żałobnicy byli w szoku

2024-02-15 10:54

Wydawałoby się, że takie sytuacje zdarzają się tylko w filmach, i to takich wywołujących nieprzyjemne dreszcze. A jednak! W Indiach kobieta, która została uznana przez rodzinę za zmarłą, otworzyła oczy tuż przed swoją kremacją! Niewiele brakowało, aby spalono ją żywcem.

Poparzona kobieta została uznana za zmarłą

52-letnia mieszkanka Indii, w trakcie pożaru, który wybuchł w jej domu, doznała poważnego poparzenia ciała. Kobieta została przetransportowana do szpitala, ale z uwagi na brak środków finansowych w niedługim czasie musiała opuścić lecznicę.

Samodzielne leczenie tak rozległych obrażeń wydaje się praktycznie niemożliwe, dlatego gdy po kilku dniach 52-latka przestała wykazywać jakiekolwiek oznaki życia - rodzina uznała ją za zmarłą i rozpoczęła przygotowania do ceremonii kremacji. Właśnie wtedy nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał!

Kobieta "ożyła" przed kremacją

Gdy rozpoczęła się ceremonia pogrzebowa, a ciało 52-latki czekało na spopielenie, kobieta nagle... otworzyła oczy! Nastąpiło to dosłownie chwilę przed podpaleniem pogrzebowego stosu.

Jak się okazało, rodzina błędnie uznała 52-latkę za zmarłą. Warto podkreślić, że w rejonie Indii, w którym mieszkała, do przeprowadzenia kremacji nie jest potrzebne stwierdzenie zgonu przez lekarza. To prawdopodobnie powód, dla którego doszło do tak fatalnej pomyłki.

Znicze na miejscu tragicznego potrącenia 10-latka w Wawrowie pod Gorzowem

Sonda
Obawiasz się obudzenia się w trumnie?