Sara James  - Nie raz zmieniałam szkołę!

i

Autor: Tomasz Radzik Sara James - Nie raz zmieniałam szkołę!

Sara James spełnia swój amerykański sen. Kim jest utalentowana nastolatka?

2023-01-10 16:40

Pochodząca z Ośna Lubuskiego 15-letnia Sara Egwu-James spełnia swój amerykański sen. Wystąpiła właśnie w specjalnej odsłonie programu „America's Got Talent: All-Stars”. Co wiemy na temat niezwykle utalentowanej nastolatki z województwa lubuskiego?

Sara Egwu-James to niezwykle utalentowana 15-letnia piosenkarka, która podbija serca publiczności. Zwyciężyła czwartą edycję The Voice Kids w 2021, natomiast w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci zajęła drugie miejsce. To jednak nie koniec, bo w ubiegłym roku 14-letnia wówczas Sara postanowiła spełnić swoje marzenie i wzięła udział w America's Got Talent, gdzie dotarła do wielkiego finału.

Na tym jednak nie koniec amerykańskiego snu Sary James. Nastolatka została zaproszona do udziału w specjalnej odsłonie programu „America's Got Talent: All-Stars”, w której pojawili się wszyscy zwycięzcy, finaliści, ulubieńcy fanów i inni wyróżniający się uczestnicy z poprzednich sezonów. Podczas swojego występu zaśpiewała piosenkę „As It Was” Harry'ego Stylesa i otrzymała owacje na stojąco. Chociaż Sara nie dostała się do finału, to i tak był to jej ogromny sukces.

Kim jest Sara Egwu-James?

Sara urodziła się 10 czerwca 2018 roku w Słubicach, a następnie zamieszkała z rodziną w Ośnie Lubuskim. Już od najmłodszych lat była związana z muzyką. Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Uczyła się w szkole podstawowej w Ośnie Lubuskim i uczęszczała do szkoły muzycznej w Słubicach, gdzie uczyła się gry na pianie. Brała również udział dział w zajęciach wokalnych z Edytą Kręgiel, w Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach.

Obecnie uczęszcza do Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Słubicach, jednak z uwagi na rozwój kariery muzycznej musiał wziąć indywidualny tok nauczania. Jej mama Arleta Dancewicz ukończyła teologię na UAM w Poznaniu. Tata John James, z pochodzenia Nigeryjczyk, jest przedsiębiorcą i muzykiem. Chociaż rodzice Sary nie są razem, to wspierają swoją córkę w rozwoju kariery muzycznej.

Sonda
Sara James - lubisz tę wokalistkę?