gorzów sara finał 1

i

Autor: zrzut z tweeter'u AGT Sara podczas finałowego występu.

Lubuskie: Czy Sara James wygra milion dolarów?

2022-09-14 15:53

Tego dowiemy się już wkrótce, bowiem ze środy (14.09) na czwartek (15.09). Lubuszanka minionej nocy wystąpiła w finale telewizyjnego show America's Got Talent. Poraziła swoim muzycznym talentem zarówno publiczność jak i jurorów.

14-letnia Sara z Ośna w Lubuskiem podbija Amerykę. W finałowym starciu zaśpiewała hit lat 80- tych "Running up that hill" Kate Bush, który ostatnio został przypomniany przez kultowy serial "Stranger things". Wykonanie zmroziło widzów, którzy bili brawo na stojąco. Tak samo było w półfinale.

Jurorzy, w tym Simone Cowell, który wcisnął złoty guzik Sarze, nie kryli zachwytu. "Weszłaś na scenę i nas rozwaliłaś, perfekcjonistka, super gwiazda" – mówili. Do wygrania jest milion dolarów, a walczy o niego jedenastu finalistów.

gorzów sara finał 2

i

Autor: zrzut z tweeter'u AGT Jurorzy w owacji na stojąco.

Głosować można poprzez aplikację America's Got Talent lub na stronie nbc.com/agtvote. Wyniki mają być podane o godz. 2 w nocy na antenie stacji NBC.

Przypomnijmy- Sara Egwu James najpierw podbiła polską scenę w programie "The Voice Kids", a następnie europejską zajmując drugie miejsce w Eurowizji dziecięcej. Teraz kolej na światowe areny.

Finałowy występ Sary James w "America's Got Talent"

Prymus czy zdolny, ale leniwy - jakim typem ucznia jesteś? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Zbliża się szkolne przedstawienie. Jaką będziesz pełnił rolę?