Gorzów zawarcie

i

Autor: pm Dwie firmy są zainteresowane zagospodarowaniem działki przy Przemysłowej.

Są chętni na zakup terenów na gorzowskim Zawarciu! Znamy kolejne szczegóły

2020-03-10 18:37

W poniedziałek informowaliśmy o tym, że przy ulicy Przemysłowej może powstać kolejny obiekt handlowy. Udało nam się potwierdzić część nieoficjalnych informacji. Działką zainteresowane są dwie firmy. Poznaliśmy także więcej szczegółów.


Teren pomiędzy trzema ulicami: Przemysłowa, Kolejowa i Wawrzyniaka, może być łakomym kaskiem dla inwestorów. Blisko galerii handlowej i centrum miasta. Kiedyś funkcjonowały tu Zakłady Mechaniczne a potem centrum logistyczne nieistniejącej już sieci Mars. Od lat teren nie był wykorzystywany. Czy to się zmieni?

Sławomir Mrowiński, przedstawiciel właściciela działki, potwierdza, że kupieniem nieruchomości zainteresowane są dwie firmy. Jedna jest z Gorzowa, o drugiej Mrowiński nie chce nic powiedzieć. Wiadomo, że działka może kosztować około 15 milionów złotych.

Potwierdziliśmy, że jedna z firm poprosiła Urząd Miasta o informację na temat warunków zabudowy działki. To może oznaczać, że poważnie rozważa inwestycję. Miałby tam powstać duży obiekt handlowy o powierzchni 6 tysięcy metrów kwadratowych i parking dla 150 pojazdów.

Według naszych informacji tajemniczym inwestorem może być duża sieć handlowa zajmująca się artykułami sportowymi. Nie wiadomo jakie plany ma drugi inwestor. Więcej szczegółów powinniśmy poznać jeszcze w tym miesiącu.