gorzów pościg Rzepin 1

i

Autor: facebook.com/straz.pozarnawsulecinie Audi zostało uderzone w tył i zatrzymało się na barierkach.

Straż Graniczna

​Rzepin: Pościg na A2 z dramatycznym zakończeniem. Są ranni!

2024-04-03 12:30

Na wysokości Rzepina ranne zostały trzy osoby, auta są zniszczone. Do wypadku doszło we wtorek [3.04] około 16 w okolicach punktu Poboru Opłat Tarnawa. Strażacy wyciągnęli uwięzioną jedną osobę. Sprawcą jest 19-latek. Co się wydarzyło?

Straż graniczna ścigała kierującego peugeotem, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli w Świecku. Skradziony pojazd był na francuskich numerach rejestracyjnych. Przed punktem poboru opłat w kierunku Poznania uciekinier nie wyhamował i uderzył w tył osobowego audi, które zostało totalnie rozbite. Podróżujące nim trzy osoby doznały obrażeń. Jedna z nich była zakleszczona i sama nie mogła się wydostać. Pomogli strażacy, którzy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wyciągnęły ją ze zniszczonego audi. 

gorzów pościg Rzepin 2

i

Autor: facebook.com/straz.pozarnawsulecinie Peugeota skradziono na terenie Francji.

Trzem osobom udzielono pierwszej pomocy. Wszyscy trafili do szpitali. Najbardziej poszkodowana została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kierowcy peugeota- 19-letniemu Francuzowi nic się nie stało. W działaniach udział brały zastępy z OSP Torzym oraz JRG Sulęcin. Przez kilka godzin A2 w kierunku Poznania była zablokowana.

Wybuch gazu zrujnował blok

Quiz - czy dobrze pamiętasz sprawy "Detektywa Monka"? Dasz radę zdobyć 8/10?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię ukochana żona Monka?