gorzów: stadion lekkoatletyczny

i

Autor: FB Gorzów

MP PZLA

Ruszyła sprzedaż biletów jednodniowych na Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce

2023-06-16 14:52

Należy jednak się spieszyć, bo na przykładzie karnetów na całe zawody w Gorzowie widać, że zainteresowanie jest spore. Według danych z ostatniego tygodnia, około pięciuset tego typu wejściówek zostało sprzedanych na samą trybunę główną.

Alternatywą są bilety na trybunę dostawianą od ulicy Roosevelta. Komfort oglądania popisów lekkoatletów ma nie być mniejszy. Tam również powstanie punkt gastronomiczny i sanitarny. Jak mówi dyrektor OSIRu Włodzimierz Rój, przed nim i jego pracownikami jeszcze mnóstwo przygotowań:

Musimy zrobić wzwyżki telewizyjne w liczbie sześciu sztuk, przerobić wieżyczkę, bo niestety nie ma tam okna. Do tego przyłącza elektryczne i miasteczko kibica na Placu Grunwaldzkim, do którego też zapraszamy z zespołem lekkiej atletyki.

Ceny wejściówek sprawdzić można m. in. przez stronę PZLA i sprzedawcy wejściówek. Te na tzw. trybunę mobilną są tańsze. Przypomnijmy - najlepsi Polscy lekkoatleci do Gorzowa zjadą się w dniach 27-29 lipca.

Quiz. Jak dobrze pamiętasz największe polskie przeboje weselne z czasów PRL?

Pytanie 1 z 10
„Biały miś” jest jedną z legendarnych polskich piosenek, która od czasów PRL-u jest nieodłącznym elementem każdego wesela. Pochodzenie tego utworu jest do dzisiaj owiane tajemnicą. Kto jest uznawany za autora tego niekwestionowanego przeboju?