gorzów wośp aukcje 1

i

Autor: materiały sztab klubu "U szefa" WOŚP Po 13 latach serduszko znalazło nowego właściciela.

Rekordowy wynik z gorzowskich licytacji WOŚP! [FOTO]

2022-01-31 14:10

Ponad 39 tysięcy złotych dali mieszkańcy za fantastyczne fanty w Gorzowie. Po latach scena znów stanęła na Starym Rynku. W niedzielne popołudnie (30.01) działo się. Kwota jeszcze wzrośnie, bo aukcje trwają w internecie.

W Gorzowie największe kwoty uzyskano za dwa atrakcyjne fanty. Za 7 tysięcy złotych poszło złote serduszko, które na WOŚP pojawiło się w 2009 roku. Tyle samo jedna z gorzowskich firm dała za wizytę prezydenta Gorzowa.

Z kolei specjalna orkiestrowa płytka ceramiczna, powstało ich tylko trzydzieści, kosztowała 2 tysiące złotych. Za jubileuszowe torty też uzyskano 2 tysiące. Natomiast uderzenie w Dzwon Pokoju poszło za 200 złotych. Jak świeże bułeczki szły gadżety żużlowców i piłkarzy oraz przedmioty od fundacji WOŚP.

gorzów wośp aukcje 2

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Prezydent Gorzowa sam zachęcał do licytacji.

Suma z orkiestrowych aukcji się jeszcze zwiększy, bo nadal można licytować online na allgero.pl. Orkiestrowe, gorzowskie aukcje potrwają do połowy lutego.

Przypomnijmy- w niedzielę (30.01) odbył się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Gorzowie datki zbierało 450 wolontariuszy z trzech sztabów.

Pływanie dla WOŚP w Lesznie - Test Coopera w wodzie

QUIZ: Horrory w PRL-u. Tak strasznego quizu jeszcze nie było

Pytanie 1 z 10
W „Dziecku Rosemary” Polańskiego z 1968 r. hybryda szatana i człowieka ma cechy fizyczne: