gorzów szkoła/zdjęcie ilustrujące

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Powrót do szkół

Rekordowa liczba oddziałów na nauce zdalej w Gorzowie!

2021-12-02 19:25

Koronawirus daje się we znaki w 28 placówkach oświaty. Z tygodnia na tydzień przybywa uczniów i przedszkolaków, którzy muszą zostać w domach i łączyć się z rówieśnikami online. Urzędnicy kontrolują sytuację.

Według czwartkowych danych (2.12) gorzowskiego magistratu w izolacji jest w sumie 87 klas czy grup. Najwięcej, bo 44 oddziały w szkołach podstawowych, 29 w szkołach średnich oraz 14 w przedszkolach.W ubiegłych tygodniach były to liczby mniejsze- ponad 60 czy 70 klas.

- Wieści nie są optymistyczne, rośnie liczba klas na nauce zdalnej. Najwięcej, bo po siedem klas z SP nr 13 i SP nr 6 uczy się z domów, a sześć w SP nr 4. Jeśli chodzi o szkoły średnie- w izolacji jest siedem oddziałów w IV LO i sześć w I liceum - przekazuje Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

Siedem klas uczy się online w Szkole Podstawowej nr 13 oraz sześć w I LO. Jeśli chodzi o grupy przedszkolne- najwięcej – cztery- nie działa w przedszkolu miejskim nr 33.W pozostałych placówkach wyłączonych jest od jednego do czterech oddziałów.

SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37

QUIZ. Poznaj piosenkę po małym kadrze teledysku

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?