gorzów komputer pisanie

i

Autor: pixnio.com zdjęcie ilustracyjne

Redakcja „Młodego Lubuszanina” czeka na wasze teksty

2022-12-21 15:35

Lubisz pisać? Interesują cię tematy społeczne, polityczne i kulturalne? Zgłoś się, przedstaw swoje opinie . Czasu w sumie nie za wiele, bo prace trzeba nadsyłać do końca grudnia. Warto spróbować.

Trwają przygotowania do wydania pierwszego numeru młodzieżowego magazynu obywatelskiego "Młody Lubuszanin". Ma on być gotowy w przyszłym roku, w nakładzie dwóch tysięcy egzemplarzy.

Teksty mogą wysyłać lubuszanie, którzy nie ukończyli 35 lat. Prace trzeba przesłać drogą mailową na adres mlodylubuszanin@gmail.com Czasopismo ma poruszać sprawy istotne z punktu widzenia młodych mieszkańców regionu. Termin nadsyłania 31 grudnia, zatem trzeba się pośpieszyć. Bierzcie się za pisanie.

"Młody Lubuszanin" kolportowany będzie w galeriach handlowych oraz w innych miejscach publicznych w Gorzowie i Zielonej Górze.

Najgorsze prezenty świąteczne... | Dobrze Rockuje #4 | part 2

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty polityków. Wiesz, kto to powiedział? My podajemy cytat, ty zgadujesz nazwisko

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto to powiedział? "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy".