stal gorzów piłka ręczna

i

Autor: FB Stal Gorzów - piłka ręczna

Ręczni Stali Gorzów zagrają o ćwierćfinał PP

2022-02-08 13:03

Czy piłkarze ręczni Budnex Stali Gorzów ponownie sprawią niespodziankę? W środę (09.02) gorzowianie staną przed szansą awansu do ćwierć finału Pucharu Polski.

Stalowcy podejmą tym razem Azoty Unie Tarnów. To zespół z superligi, który obecnie jest na 10 miejscu w tabeli czyli oczko niżej od Wybrzeża Gdańsk, które Stal wyeliminowała w 1/16 pucharowych zmagań. Gdyby i tym razem żółto niebiescy okazali się lepsi od super ligowca to byłaby już spora sensacja​. Tyle, że teraz rywale z pewnością podejdą do tego meczu z większą koncentracją bo wiedzą na co stać szczypiornistów Stali.

Na pewno trener Tarnowa będzie musiał w odpowiedni sposób bodźcować zawodników i myślę , że to będzie bardzo trudny mecz , bardzo porównywalny do tego meczu z Wybrzeżem. Skoro oba zespoły są już na tym etapie Pucharu Polski to jednej i drugiej drużynie na pewno bardzo zależy żeby znaleźć się wwierć finale. Mówi Oskar Serpina trener stalowców.

Zapowiada się więc nie kolejny ciekawy i z pewnością emocjonujący mecz, którego wynik trudno jednoznacznie obstawić. Początek pucharowego starcia w Gorzowie przy Szarych Szeregów w środę o 18.

QUIZ. Wiesz, ile lat grozi za to przestępstwo? W kilku przypadkach możesz doznać szoku

Pytanie 1 z 20
Jaka kara grozi za dostarczenie alkoholu osobie małoletniej?
Rzodkiewka - czy warto jeść rzodkiewkę?