Budnex Stal Gorzów

i

Autor: www.stalgorzow.pl Budnex Stal Gorzów

Ręczni Stali Gorzów na fali

2021-11-22 11:55

To był najtrudniejszy mecz szczypiornistów Budnexu Stali Gorzów w tym sezonie we własnej hali. Stal wygrała z SPR Żukowo ale dopiero po rzutach karnych 5 do 4. W regulaminowym czasie padł remis 28 do 28.

Od początku było wiadomo, że to nie będzie spacerek. Po kilku minutach goście prowadzili już 7 do 2. Stal na szczęście wyrównała a na przerwę schodziła prowadząc 11 do 10.​ Po zmianie stron gra była jeszcze bardziej wyrównana. W końcówce to goście wygrywali 28 do 27 ale stalowcy na minutę przed końcem doprowadzili do remisu. W karnych też nikt nie odpuszczał ale w 5 serii więcej zimnej krwi zachował bramkarz Stali Cezary Marciniak, który obronił strzał najskuteczniejszego zawodnika z Żukowa.

Chłopak grał super spotkanie, rzucił 7 na 7 ale kiedy przyszło do ostatecznego rozrachunku szczęście było po naszej stronie. Powiedział po meczu Cezary Marciniak bramkarz stalowców.

Stal po tym zwycięstwie umocniła się na 4 miejscu w tabeli ligi centralnej a szansa na kolejna wygraną już w najbliższą sobotę. Stalowcy ponownie we własnej hali zagrają z trzecim zespołem od końca MKS Padwa Zamość.

QUIZ. Na ciepło czy na zimno - jak to się je?

Pytanie 1 z 28
Terrina to elegancka przystawka
Jak nie zwariować w święta?