gorzów azorki

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Psiaki czekają na każdą złotówkę.

Mikołajkowy Koncert Charytatywny

Razem możemy więcej - na rzecz gorzowskich Azorków

2023-12-04 15:53

W środę [6.12] czyli w Mikołajki rezerwujcie sobie czas i przybywajcie całymi rodzinami do restauracji Kamienica Smaku w Gorzowie. Po południu będzie się działo i szkoda, żeby Was tam zabrakło. Będzie muzycznie i kulinarnie, a wszystko w jednym szczytnym celu.

W środę zaplanowano wieczór kolęd, ciepła, pysznego jedzenia i świątecznej atmosfery. To wszystko po to, by wesprzeć psiaki z gorzowskiego schroniska na Zawarciu przy Fabrycznej. Dla małych i dużo przygotowano wór atrakcji. Jakich?

- Świąteczny koncert w formie jarmarku u nas w ogrodzie w Kamienicy. Będą licytacje fantastycznych voucherów od naszych partnerów. Przygotowaliśmy strefę gastronomiczną, atrakcje dla dzieci-spotkanie z Mikołajem, fotobudka 360 stopni. Gorzowianie będą mogli spędzić Mikołajki pomagając potrzebującym pieskom - mówi Oliwia Szczebiot, właścicielka restauracji, współorganizator.

gorzów azorki szczeniaki

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Azorki potrzebują waszego wsparcia.

Do tego same pyszności i rozgrzewające napoje między innymi: żurek, pierogi, domowe ciasto czy kakao. Świąteczny koncert w środę o godz. 17 w Kamienicy Smaku przy ul. Spichrzowej. Wstęp za cegiełkę o wartości 30 złotych. Datki pójdą na schronisko Azorki. W razie niepogody koncert z ogrodu przeniesiony zostanie do wnętrza lokalu.

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe

QUIZ. Czy dasz się „złapać” na świątecznych wyprzedażach? Sprawdź, czy dałbyś się nabrać!

Pytanie 1 z 10
Odpowiedz na pytanie
Odpowiedz na pytanie