Gorzów: pies drut drzewo

i

Autor: FB Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.

Stowarzyszenie Azyl

Przywiązał psa drutem do drzewa. Wolontariusze oferują nagrodę

2024-03-18 11:17

Zachował się okrutnie wobec psa, poszukują go wolontariusze. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Azyl chce znaleźć osobę, która zostawiła młodego psa w lesie.

Około roczny, przerażony pies został znaleziony wczoraj [17.03] w lesie na pograniczu Gorzowa i Kłodawy. Czworonóg był przywiązany do drzewa. To jednak nie wszystko, bo pies zaczepiony został na drut, którego w porównaniu ze smyczą nie byłby w stanie przegryźć, co oznacza, że został przez właściciela skazany na pewną śmierć.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Wolontariusze ze stowarzyszenie sprawę chcą zgłosić odpowiednim służbom, na razie trwa próba ustalenia osoby za to odpowiedzialnej. Dwóch przyjaciół organizacji postanowiło zrzucić się na nagrodę w wysokości 4 tysięcy złotych dla osoby, która te dane ustali.

Pies może być z Gorzowa lub Kłodawy, dobrze równie mógł być jednak podrzucony dla niepoznaki z bardziej odległej miejscowości. Każdy, kto ma informacje na temat właściciela, proszony jest o kontakt przez wiadomość prywatną w social mediach.

Jak dobrze pamiętasz te seriale kryminalne sprzed lat? Ten QUIZ będzie dla ciebie wyzwaniem!

Pytanie 1 z 10
Jak brzmiał tytuł amerykańskiego serialu kryminalnego, który mogliśmy oglądać m.in. na TVN i opowiadał o grupie badaczy z archiwum X, zajmujących się rozwiązywaniem starych zagadek kryminalnych?