gorzów złota fachowiec

i

Autor: znam.szczecin.pl zdjęcie ilustracyjne

Projekt społeczny

Kolejna edycja Złotej Rączki w Gorzowie. Będzie wsparcie dla seniorów

2024-03-15 15:09

Starsi gorzowianie znów będą mogli korzystać z pomocy fachowca w drobnych domowych usterkach. Poprzednie trzy edycje pokazały, że taki program jest bardzo potrzebny. Kiedy ruszy i jakie będa zasady?

Program dla seniorów, w tym niepełnosprawnych, ma ruszyć prawdopodobnie od kwietnia i poprowadzi go ponownie gorzowska fundacja Pozytywka. Realizowała ona pierwszą i drugą edycję. Ofertę złożono w ramach otwartego konkursu.

- Myślę, że Złota Rączka jak w każdej edycji działać będzie do końca grudnia. Cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem. Od 2019 roku wykonanych zostało prawie dwa tysiące usług. Seniorzy bardzo są zadowoleni z teakiego wsparcia - mówi Eliza Rudnicka, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych w gorzowskim magistracie.

gorzów złoto fachowiec2

i

Autor: pixnio.com/Bicanski zdjęcie ilustracyjne

Pula nowej czwartej edycji taka jak w poprzedniej czyli 100 tysięcy złotych. Wtedy wykonano 440 usług. Program potrwa do końca roku. Gorzowianie 60 plus będą mogli liczyć na pomoc fachowca, który naprawi między innymi  cieknący kran, wymieni uszczelkę czy przykręci kontakt. Będzie ustalona kwota naprawy. Zgłoszenia do Złotej Rączki tradycyjnie będą drogą telefoniczną i mailową.

Wypalenie zawodowe

Pytania za milion w Milionerach. Znasz odpowiedzi? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?